Co na prezent ślubny?!

Co na prezent ślubny?!

Dostaliśmy zaproszenie!

Świetnie! Prawda…?

Rozpoczyna się gorączkowe poszukiwania idealnego stroju, umawianie z fryzjerką, często bieganie za TYMI butami i koniecznie TAKĄ torebką. W międzyczasie pojawia się tez w głowie pytanie:
Co na prezent?! Rozpoczyna się szaleństwo w internecie, chwytanie gotowych produktów z półek w marketach, upstrzonych w design rodem z brazylijskich telenoweli. Świetnie, jeżeli
młoda para akurat gustuje w takim stylu. A co, jeżeli idziemy na imprezę zaaranżowaną w bardziej indywidualny sposób? Coraz częściej przyjęcia weselne są w określonym stylu, jak steam-punk, pin up czy goth.

Od czego zacząć poszukiwania prezentu?

Jeżeli znamy dobrze nowożeńców – świetnie! Będzie łatwo /żarcik/. A jeżeli niekoniecznie, to zwróć uwagę na kilka punktów:

– popatrz na zaproszenie. W jakim jest stylu? Minimalistycznym? Ozdobnym? A może /uwaga!/ pojawi się czaszka?
– zwróć uwagę na miejsce samego zawarcia związku oraz przyjęcia weselnego. Jego wygląd / nastrój może Ci podpowiedzieć, jaki styl odpowiada parze;
– Facebook! tak, Facebook. Masz już imię i nazwisko – szukaj. Zobacz, jakie mają zdjęcia, czym się interesują, jakie posty u siebie udostępniają;
– popytaj najbliższych z rodziny nowożeńców. Przyjaciół, rodzinę. Po prostu przedstaw się i zapytaj, co lubi młoda para;

Mając te wszystkie informacje już wiesz, jaki styl państwo młodzi preferują. To teraz zastanów się, do czego taki prezent może się odnosić.

Kilka podpowiedzi dla Ciebie:

– miejsce oświadczyn / pierwszego spotkania / ślubu
– hobby!
– ukochany pupil

To są tematy “bezpieczne”.

Jakiego rodzaju prezenty można ofiarować?

1. Dodatki do wnętrz:
– obecnie bardzo modne są plakaty! Znajdź artystę, który wykona spersonalizowany dla właśnie Twojej pary. Dodaj gustowne opakowanie i jest!
– Poduszki. Tak, poduszki. Zabawne, w klimacie, do sypialni czy salonu.
2. Książki – jasne! Może się jednak okazać, ze już podobną mają szczególnie, jeżeli są  o określonym temacie. Może bon do księgarni zatem?
3. Bon na wydarzenie – pewnie! Żeby mogli skorzystać razem. Świetnie, że obecnie można skorzystać z grupowych zakupów. Grunt, żeby wydarzenie było dopasowane do pary. Mają tatuaże? Poznaj artystę/salon, w którym wykonali swoje dzielą i wykup cześć sesji. Świetnie dobrana koperta /zrób sama lub temat oddaj w ręce zdolnej osoby/ i voila! Jest radość.
4. Dopasowany element garderoby: czapki /jak lubią sporty zimowe!/, paski, sznurówki dla fashionistów. Uwaga na biżuterię – temat jest bardzo spersonalizowany i wstęp tylko dla tych, którzy naprawdę dobrze znają młodych.

Robiąc mały wywiad odpowiednio wcześniej masz możliwość przygotowania prezentu, który będzie dopasowany.Pokażesz tym samym, że cenisz sobie nowożeńców, a oni na pewno będą wdzięczni właśnie za to, że pochyliłaś się nad tematem.

Poduszki na prezent ślubny
« 1 z 3 »

Autor: Monika Paskud

Właścicielka: Kropka design

Zdjęcie tortów za zgodą: Sweetlake Cakes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *